Billie Eilish koncertowym nagraniem promuje film dokumentalny [AUDIO]

/ 23 lutego, 2021

Wykonany na żywo utwór pt. „ilomilo” właśnie pojawił się w sieci – Billie Eilish promuje w ten sposób film dokumentalny.


Choć wciąż bardzo młoda, Billie Eilish już teraz odniosła niesamowity sukces na rynku muzycznym. Jej płyty sprzedają się w milionach, utwory cieszą się ogromną popularnością, a ona sama doceniona została również przez przedstawicieli branży muzycznej – zdobyła w ostatnim czasie aż pięć nagród Grammy. To pierwszy taki przypadek w historii tej prestiżowej ceremonii.

Jak radzi sobie z popularnością? Jakie uczucia nią targają? Jak to wszystko wygląda od wewnątrz? Na te i wiele innych pytań jej fani znajdą odpowiedzi dzięki filmowi dokumentalnemu „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”. Ma on zadebiutować 26 lutego 2021 roku – na platformie Apple+ oraz w kinach. Poza wywiadami będzie zawierał również fragmenty koncertów artystki.

Dokument zapowiadają opublikowane wcześniej dwa trailery, a także koncertowe nagranie utworu „ilomilo”, które właśnie pojawiło się w sieci:

Billie Eilish jest wschodzącą gwiazdą muzyki pop, która mimo młodego wieku i zaledwie jednego studyjnego krążka, już namieszała na rynku muzycznym. Warto wspomnieć, że to laureatka pięciu nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019.

Jedynym studyjnym albumem jest „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” z marca 2019 roku. Płyta pokryła się dwukrotnie platyną zarówno w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych.

KOMENTARZE

Przeczytaj także