Billy Corgan w szpitalu: Muszę pojednać się z rodziną i Bogiem

/ 26 stycznia, 2018

Billy Corgan umieścił na swoim Instagramie zdjęcia, które wywołały poruszenie wśród fanów. Na jednym z nich widać wokalistę Smashing Pumpkins podłączonego do kroplówki.

Nergal wystąpi w grze komputerowej

Podpis pod tym zdjęciem głosi:

Czasami rock and roll ma swoją cenę. Ale siedząc tutaj, dociera do mnie, że moim celem jest najpierw pojednać się z rodziną, a potem wykorzystać pozostały mi czas na pojednanie się z Bogiem.

billy corgan, smashing pumpkins

Pozostałe zdjęcia pokazują dzieci Corgana z komentarzem, by cieszyć się każdą chwilą i spędzać ją z najbliższymi. Pod jednym ze zdjęć wokalista Smashing Pumpkins napisał:

Nie ma nic ważniejszego od rodziny.

Fani zaniepokoili się tymi zdjęciami, pytając czy Billy Corgan jest chory. W odpowiedzi umieścił on krótki film z „piosenką” „I’m f-i-n-e”. Możecie jej wysłuchać pod tym adresem.

Komentarze te pojawiają się w chwili, gdy wszystko wskazuje na reaktywację Smashing Pumpkins w prawie oryginalnym składzie.

Kilka dni temu w rozmowie z „BlastEcho” basistka D’arcy Wretzky powiedziała:

Przepraszam wszystkich fanów Smashing Pumpkins, którzy czekają na trasę z oryginalnymi członkami zespołu. Sama czuję się tym zawiedziona, ale nie wezmę w niej udziału.

Dopiero wczoraj dowiedziałam się, że zespół postanowił przyjąć na bas kogoś innego.

D’arcy wyjawiła też, że Smashing Pumpkins zamierza w lipcu wyruszyć w trasę koncertową. W reaktywacji udział wezmą Billy Corgan, James Iha i Jimmy Chamberlain. Na razie nie wiemy, kto zagra na basie.

Takiego obrotu spraw można było się spodziewać po tym, jak Billy Corgan opublikował na Instagramie zdjęcie ze studia, na którym widać go razem z Jamesem i Jimmym. Podpis głosił:

Nie jestem pewien, co to za zezowaty szpieg zrobił to zdjęcie, ale mieliśmy w studiu gościa. Gdy zasiedliśmy we trójkę, obudziło się w nas tyle wspomnień.

Billy Corgan, który ostatnio jako William Patrick Corgan wydał solową płytę „Ogilala”, ostatnio coraz więcej mówi o reaktywacji swojego zespołu.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także