Czy Linkin Park będzie kontynuował działalność? Mike Shinoda odpowiada

/ 26 stycznia, 2018

Wczoraj Mike Shinoda, w związku z premierą swojej EPki, postanowił odpowiedzieć na pytania nurtujące fanów – chociażby to dotyczące dalszych planów grupy Linkin Park po samobójczej śmierci wokalisty Chestera Benningtona. 

Jonathan Davis udostępnia nowy teledysk

Muzyk napisał na swoim koncie na Twitterze:

Mam zamiar kontynuować działalność z LP, chłopaki uważają to samo. Pozostaje wiele rzeczy do obudowania i pytania, na które musimy sobie odpowiedzieć. Dlatego też zajmie to trochę czasu.

Mike Shinoda wypuścił wczoraj do sieci EPkę zatytułowaną „Post Traumatic”. Składają się na nią trzy utwory, napisane i wyprodukowane w całości przez artystę. Jest to muzyczne podsumowanie ostatnich 6 miesięcy, które minęły od tragicznej śmierci wokalisty.  

Shinoda w towarzyszącym płycie oświadczeniu napisał:

Ostatnie sześć miesięcy było jak jazda kolejką górską. Wśród tego chaosu zacząłem odczuwać głęboką wdzięczność – za wasze hołdy, wyrazy wsparcia, za karierę, jaką mi daliście i za prostą szansę do tworzenia.

Dziś dzielę się z Wami trzema piosenkami, które skomponowałem i wyprodukowałem, łącznie z wizualizacjami, jakie stworzyłem i zmontowałem. Żal jest osobistym, intymnym doświadczeniem. Dlatego nie jest to wydawnictwo Linkin Park ani Fort Minor – tylko moje.

Dzięki sztuce zawsze mogłem odnaleźć właściwą drogę. Nie wiem, dokąd prowadzi ta droga, ale jestem wdzięczny, że idziemy nią razem.

Poniżej możecie zapoznać się jednym z utworów, który znalazł się na EPce „Post Traumatic”:

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także