Biografia Teda Bundy'ego z Jamesem Hetfieldem w polskich kinach [DATA PREMIERY]

/ 27 lutego, 2019

Polski tytuł tego filmu to „Podły, okrutny, zły”. Opowiada on o seryjnym mordercy Tedzie Bundym, a James Hetfield wcielił się w policjanta, Boba Waywarda. W rolach głównych ujrzymy Lily Collins, Johna Malkovicha, Jima Parsonsa oraz Haley Joel Osment

Film trafi do polskich kin 10 maja 2019 roku, a jego dystrybutorem jest Best Film. Poniżej możecie obejrzeć polski zwiastun filmu.

Reżyserem filmu jest Joe Berlinger, który w 2004 roku współtworzył z Bruce’em Sinofskym film dokumentalny „Some Kind Of Monster”, dokumentujący pracę nad albumem „St. AngerMetalliki. Tak Berlinger mówi o Jamesie Hetfieldzie, który wcielił się w filmie w rolę policjanta:

Spędziwszy z nim i resztą Metalliki setki godzin na planie, mogłem poczuć jego charyzmę i niezwykłą osobowość. Czułem, że będzie potrafił wnieść tę moc i magnetyzm do roli filmowej, ucieszyłem się więc, kiedy zgodził się zagrać w filmie.

%%REKLAMA%%

Chociaż będzie to filmowy debiut aktorski Jamesa Hetfielda na dużym ekranie, wokalistę Metalliki mogliśmy usłyszeć podkładającego głos w kreskówkach „South Park” i serii „The Simpsons”, gdzie zagrał samego siebie. W 2017 roku Hetfield wystąpił też w roli narratora w filmie dokumentalnym „Addicted To Porn: Chasing The Cardboard Butterfly” traktującym o zgubnym nałogu, jakim jest oglądanie pornografii.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także