Black Label Society powróci z nową płytą

/ 4 lipca, 2017

Lider Black Label Society, Zakk Wylde, potwierdził, że jego zespół pracuje nad następcą, wydanego w 2014 roku albumu „Catacombs Of The Black Vatican”. Nowa płyta spodziewana jest w 2018 roku.

Nie będzie nowej płyty System Of A Down?

W wywiadzie dla Full Metal Jackie Zakk Wylde powiedział:

W przerwach spotkań u manicurzystki i goleniem nóg, nagraliśmy nowy album Black Label. Pojawi się w nowym roku. Black Label Armada znów będzie się toczyć.

Wcześniej Zakk Wylde wystąpi na scenie razem z Ozzym Osbourne’em, z którym ma już zaplanowane koncerty na ten rok.

Fanów oczywiście interesuje czy Zakk Wylde pojawi się także na nowym albumie Ozzy’ego. On sam odpowiada:

Moje relacje z Ozzym oraz Panią O. [chodzi o Sharon Osbourne, żonę wokalisty – przyp. szy] są takie, że gdyby zawołali mnie i powiedzieli: „Przynieś jajka oraz mleko i posprzątaj po psie”, to bym to zrobił. Jeśli Oz będzie chciał ze mną coś nagrać, zrobimy to. Jednak jeszcze o tym nie rozmawialiśmy. Na razie jesteśmy skupieni na koncertach.

Ozzy Osbourne zdradził, że pracuje nad nową płytą z gitarzystą Billy’ego Idola, Steve’em Stevensem. W wywiadzie dla SirusXM powiedział:

Nie przechodzę na emeryturę. Zamierzam ciągnąć to dalej. Piszę kawałki z Billym Morrisonem i Steve’em Stevensem. Nie będzie grał w moim zespole, gra z Billym Idolem, ale jest przyjacielem Morrisona, więc powiedziałem mu „mam tu parę pomysłów” i zaczęliśmy nad nim pracować.

Ozzy zdradził, że jeden z numerów ma tytuł „Crack Cocaine” i jest nieco bluesowy. Ostatni solowy album Ozzy’ego Osbourne’a nosi tytuł „Scream” i ukazał się w 2010 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także