Black Label Society utworem zapowiada nowy album [WIDEO]

/ 2 października, 2017

Nowa płyta Black Label Society zatytułowana została „Grimmest Hits” i opublikowana zostanie 19 stycznia przyszłego roku nakładem eOne. Dziesiąte długogrające wydawnictwo składało się będzie z dwunastu premierowych kompozycji, które Zakk Wylde przygotował przy wsparciu basisty Johna DeServio, gitarzysty Dorio Loriny i perkusisty Jeffa Fabba.

Papa Emeritus Zero na czele Ghost

Wydawnictwo zapowiada utwór „Room Of Nightmares”, do którego zespół przygotował oficjalny wyreżyserowany przez Justina Reicha, teledysk:

Lista utworów „Grimmest Hits”:

 1. Trampled Down Below
 2. Seasons Of Falter
 3. The Betrayal
 4. All That Once Shined
 5. The Only Words
 6. Room Of Nightmares
 7. A Love Unreal
 8. Disbelief
 9. The Day That Heaven Had Gone Away
 10. Illusions Of Peace
 11. Bury Your Sorrow
 12. Nothing Left To Say

Okładka:

Zakk i Ozzy znowu razem

Jeszcze przed premierą płyty Zakk Wylde wystąpi na scenie razem z Ozzym Osbourne’em, z którym ma już zaplanowane koncerty na ten rok.

Fanów oczywiście interesuje czy Zakk Wylde pojawi się także na nowym albumie Ozzy’ego. On sam odpowiada:

Moje relacje z Ozzym oraz Panią O. [chodzi o Sharon Osbourne, żonę wokalisty – przyp. szy] są takie, że gdyby zawołali mnie i powiedzieli: „Przynieś jajka oraz mleko i posprzątaj po psie”, to bym to zrobił. Jeśli Oz będzie chciał ze mną coś nagrać, zrobimy to. Jednak jeszcze o tym nie rozmawialiśmy. Na razie jesteśmy skupieni na koncertach.

Ozzy Osbourne zdradził, że pracuje nad nową płytą z gitarzystą Billy’ego IdolaSteve’em Stevensem. W wywiadzie dla SirusXM powiedział:

Nie przechodzę na emeryturę. Zamierzam ciągnąć to dalej. Piszę kawałki z Billym Morrisonem i Steve’em Stevensem. Nie będzie grał w moim zespole, gra z Billym Idolem, ale jest przyjacielem Morrisona, więc powiedziałem mu „mam tu parę pomysłów” i zaczęliśmy nad nim pracować.

Ozzy zdradził, że jeden z numerów ma tytuł „Crack Cocaine” i jest nieco bluesowy. Ostatni solowy album Ozzy’ego Osbourne’a nosi tytuł „Scream” i ukazał się w 2010 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także