Black River singlem zapowiada nowe wydawnictwo

/ 22 marca, 2022

Poznaliśmy kolejny utwór, zapowiadający nowe wydawnictwo zespołu Back River.

W czerwcu 2022 roku ukaże się album Black River zatytułowany „Generation aXe”. Grupa opublikowała utwór „Joker”, który promuje tę płytę.

Możecie go wysłuchać poniżej.

Maciej Taff, wokalista Black River, tak opowiada o nowym utworze:

Żyjemy w pozornie ładnym świecie, możemy skupić się na tzw. samorozwoju, zarabianiu pieniędzy, gigantycznej kompulsywnej konsumpcji, możemy swobodnie oddawać się depresji i innym wyimaginowanym problemom: z naszą wagą, naszym wyglądem, naszą pozycją w relacji z innymi itd. – Ale to jest pieprzona iluzja, odwrócenie uwagi od tego, że tak naprawdę nie jesteś wolny, jesteś wiązany za szyję i biegasz jak ci każą, szczekasz, łasisz się, gryziesz, w zależności od potrzeb, a uważasz, że wszystko jest ok: Wojny, niewolnictwo, uzależnienia finansowe i psychiczne – Poddajesz się, bo to tylko właściwa narracja. Nie chodzi o to, że tego nie widzisz, generalnie po prostu tego nie chcesz, iluzję łatwiej znieść… mniej boli, ale gdzieś w środku czujesz, że to wszystko jedno wielkie pierdolenie, gigantyczny przekręt i atak na naszą wolność, atak na nasze życie, czy dacie się ponieść tej prawdzie? Otworzysz oczy?

Generation aXe” pierwotnie miało ukazać się w 2020 roku, ale jego premiera była przekładana. Na płycie znajdą się następujące utwory.

 1. Oxygen
 2. Joker
 3. Whiplash
 4. Under My Flag
 5. Generation aXe
 6. Crossover Love
 7. Civil Army
 8. Burn It
 9. Motherless
 10. Inner Hell
 11. Break On Through
KOMENTARZE

Przeczytaj także