The Dead Daisies przesuwają trasę koncertową. Co z występem w Polsce?

/ 17 grudnia, 2021

Trasa koncertowa The Dead Daisies została przeniesiona na jesień 2022 roku.


W związku z trwającymi obostrzeniami epidemiologicznymi w kraju i na świecie, trasa koncertowa The Dead Daisies zostaje przeniesiona na jesień 2022 roku. Zmiana dotyczy także koncertu w Polsce.

Organizator – Metal Mind Productions – nie podał póki co daty przeniesionego koncertu w naszym kraju. Informacje te mają zostać przekazane wkrótce.

Wszystkie bilety zakupione na koncert The Dead Daisies zachowują swoją ważność na występ zespołu jesienią 2022 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły

– poinformował organizator.

Może być komiksem przedstawiającym tekst

Przez zespół The Dead Daises przewinął się szereg osobistości ze świata rocka i metalu, w tym Slash, Richard Fortus, Dizzy Reed, John Corabi, John Tempesta, Marco Mendoza czy John Stevens. W 2019 roku szeregi amerykańsko-australijskiej kapeli zasilił wokalista Glenn Hughes, a zespół zaprezentował nowy singiel „Righteous Days”. Dyskografia studyjna The Dead Daisies to pięć wydawnictw oraz kompilacja „Locked and Loaded” – zbiór coverów z dyskografii artystów będących inspiracją kapeli.

Nowa płyta zespołu pt. „Holy Ground” ukazała się w styczniu 2021 roku i zebrała szereg pochwał w świecie klasycznego rocka.

KOMENTARZE

Przeczytaj także