Gitarzysta Snot wkurzony na Freda Dursta i rapera $nota. Raper ripostuje jego zaczepkę

/ 22 marca, 2022


Gitarzysta Snot nie był zadowolony z faktu, że Limp Bizkit zabiera na trasę rapera imieniem $not.


Wiosną wystartuje trasa koncertowa Limp Bizkit, na której zespół Freda Dursta supportować będzie między innymi młody raper, $not. Nie spodobało się to gitarzyście zespołu Snot, który nagrał (usunięty już) film.

Mikey Doling mówi:

Limp Bizkit opublikowali daty trasy i zabierają ze sobą tego dzieciaka, rapera $not. Chciałem powiedzieć coś do Freda Dursta: jak śmiesz, człowieku? Przyjaźniłeś się ze Snot. Snot cię kochał. Występowałeś z nami na scenie. Lynn wyszedł z tobą na scenę w Bostonie. Wiesz, o czym mówię. Byliśmy przyjaciółmi. Dzieliliśmy drinki, scenę, muzykę, a ty bierzesz na trasę artystę imieniem $not? Co się, kurwa, stało? A do tego fałszywego dzieciaka mam tylko to (pokazuje środkowy palec). Jest tylko jeden prawdziwy Snot.

$not niedługo potem zareagował na ten film, ripostując:

To absurdalne. Stary dziad wścieka się z powodu mojej nazwy.

Snot powstał w połowie lat 90. w Kalifornii. Grupa zaistniała w 1997 roku za sprawą albumu „Get Some”. Mimo że w 2000 roku ukazał się jeszcze album „Strait Up” z gościnnym udziałem wielu znanych wokalistów, zespół na wiele lat zawiesił działalność. W ostatnich latach grupa wznowiła działalność, ale nie wydała żadnej płyty.

$not to urodzony w 1997 roku amerykański raper, który naprawdę nazywa się Edy Edouard. Na koncie ma trzy płyty, w tym wydany w lutym 2022 roku „Ethereal”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także