Blenders powrócili z dynamicznym singlem „O to chodzi” [WIDEO]

/ 11 lutego, 2024
fot. mat. pras.


Posłuchaj nowego singla zespołu Blenders, który powraca po latach ciszy.


Zespół Blenders, który ponad rok temu powrócił na scenę koncertową, teraz przygotował premierowy klip do utworu „O to chodzi”.

Singlem „O to chodziBlendersi powracają po długiej przerwie w swoim najbardziej wystrzałowym, oryginalnym składzie: z Marcelem Adamowiczem, Glennem Meyerem, Tomaszem Urbańskim, Szymonem Kobylińskim, Sławomirem Urbańskim i Mariuszem Noskowiakiem na pokładzie.

Poniżej możesz obejrzeć teledysk do tego utworu.

Początek grupy Blenders to 1991 rok. Debiut koncertowy kapeli nastąpił zaledwie w dwa miesiące od utworzenia składu i miał miejsce na jednym z bardziej kultowych wydarzeń artystycznych – na scenie festiwalu Yach Film. Po niespełna 4 latach – w kwietniu 1995 roku – ukazał się debiutancki album grupy, „Kaszëbë”. Wydawnictwo zostało świetnie przyjęte, doczekując się uznania ze strony branży w formie nominacji do nagrody Fryderyki (kategoria: Fonograficzny Debiut Roku).

Kolejne płyty grupy ukazały się pod tytułami „Fankomat” (1996), „Fankofil” (1997) i „Kuciland” (2001). Przyniosły one takie przeboje, jak „Ciągnik„, „Biribomba„, „Czuję, że ja muszę„, „Włos to włos„, „Punkt G”Poniedziałek„, „Ona tu jest„.

KOMENTARZE

Przeczytaj także