Bon Jovi przygotował teledysk tekstowy do nowego singla [WIDEO]

/ 2 kwietnia, 2020

Już w ubiegłym roku zespół Bon Jovi zapowiedział publikację płyty zatytułowanej „Bon Jovi: 2020”. Teraz wiemy, że album będzie miał swoją premierę 15 maja.

Pierwszym singlem zapowiadającym to wydawnictwo był „Unbroken”, który pojawił się pod koniec 2019 roku. Ostatnio sieci opublikowana została natomiast kolejna zapowiedź tego albumu – utwór „Limitless”. Teraz ta kompozycja doczekała się oficjalnego teledysku tekstowego:

eszcze w ubiegłym roku tak na temat „Bon Jovi: 2020” wypowiadał się lider grupy, Jon Bon Jovi:

To rok wyborów, więc dlaczego nie? Gorzej być nie może. „This House Is Not For Sale” pozwolił uporać się z problemami natury osobistej i mamy to już za sobą. Teraz mogę ruszyć do przodu.

W studiu nagraniowym zespół wsparł producent John Shanks. Na album złoży się dziesięć premierowych kompozycji. Zespół Bon Jovi zapowiedział już trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo – obejmie ona kilkanaście koncertów w Ameryce Północnej, a jej początek przewidziano na 10 czerwca.

%%REKLAMA%%

Dyskografię Bon Jovi zamyka wspomniany już album „This House Is Not For Sale”, który pojawił się w 2016 roku. W ubiegłym roku grupa koncertowała po Europie, a jednym z jej przystanków była Polska. Muzycy pojawili się 12 lipca na PGE Narodowym.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także