Bon Jovi publikuje teledysk do „God Bless This Mess”

/ 13 stycznia, 2017

Najnowszy album Bon Jovi zatytułowany „This House Is Not for Sale” pojawił się pod koniec ubiegłego roku. Wydawnictwo, pierwszy raz w historii zespołu, nie było przygotowywane z udziałem jednego z liderów, Richiego Sambory

Recenzja „This House Is Not for Sale” w Encyklopedii na TerazRock.pl

Jednym z utworów promujących najnowsze wydawnictwo Bon Jovi jest „God Bless This Mess”, do którego powstał właśnie oficjalny teledysk udostępniony w serwisie YouTube.

Bon Jovi – „God Bless This Mess”:

Życie bez Sambory?

Choć w świadomości wielu fanów Richie Sambora był jednym z najważniejszych członków formacji Bon Jovi, jego wkład w funkcjonowanie formacji podważał ostatnio Jon Bon Jovi. Wokalista mówił o ostatnich kilku płytach:

Richie w przeszłości brał udział w procesie twórczym, ale to zawsze ja i John Shanks [nagrywając ostatnie płyty – przyp. mg] byliśmy na czele, on grał raczej drugie skrzypce, a jeszcze mniejszą rolę odgrywali David Bryan i Tico Torres. David wypełnił teraz pustkę po Richiem i przejął rolę lidera w studiu, co było miłym dodatkiem.

Na ten moment temat powrotu Sambory do składu zespołu nie jest nawet poruszany, ponieważ obaj panowie podkreślali w licznych wywiadach, że nie jest im ostatnio po drodze. Gitarzysta przyznał zresztą, że ostatnio ceni sobie spokój i woli skupić się na swojej rodzinie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także