Brian „Head” Welch (Korn) wskazuje, jaką płytę chce na swoim pogrzebie

/ 18 lutego, 2019

Brian „Head” Welch odpowiedział na pytania brytyjskiego „Metal Hammera” dotyczące jego ulubionych płyt. Jedno z pytań brzmiało, jaką płytę chciałby, żeby zagrano na jego pogrzebie.

Korn pozwał byłego perkusistę

Jego odpowiedź mogła zaskoczyć. Gitarzysta Korn wskazał album „Greatest HitsJourney:

Zamiast wybrać coś super mrocznego i metalowego, wybieram „Greatest Hits” Journey. To byłoby niesamowite. Wszyscy mówiliby: „Chociaż umarł, nie przestawajcie wierzyć”. Byłoby to dość zabawne.

Korn aktualnie pracuje nad nowym albumem studyjnym. Jakiś czas temu gitarzysta Korna, Brian „Head” Welch, uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, na jakim etapie jest tworzenie nowej płyty:

Mamy w zanadrzu parę sztuczek, których wcześniej nie wykorzystywaliśmy, parę fajnych rzeczy, które miło zaskoczą fanów. Jestem tego pewien.

Na ten moment nie skończyliśmy jeszcze nagrywać gitar, nie jestem pewien, czy skończyliśmy już komponować. Napisaliśmy już sporo, ale nie wiem, czy zamknęliśmy ten etap.

Nie ma jeszcze basu. Nagrane jest większość bębnów i trochę wokali.

%%REKLAMA%%

Nie jest jeszcze znany tytuł nowego albumu zespołu Korn, ale płyta powinna trafić do sprzedaży w 2019 roku. Do tej pory nie znalazły jednak potwierdzenia plotki, by album miał trafić do sklepów już w marcu.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także