Brian Johnson sugeruje powrót AC/DC [WIDEO]

/ 4 maja, 2020

W tym roku fani celebrujący Bona Scotta musieli zrezygnować z festiwalu Bonfest na rzecz celebracji zmarłego wokalisty AC/DC w formie wirtualnej. Specjalnie dla nich wiadomość wysłał Brian Johnson, który też zasugerował, że AC/DC może powrócić w przyszłym roku.

Brian najpierw powiedział:

Wiem, że wszyscy jesteście zawiedzeni tym, że Bonfest się nie odbędzie, ale ten wirus pomieszał wszystkim plany. Jestem pewien, że festiwal powróci w przyszłym roku większy i lepszy.

Bardziej emocjonująca była druga część jego wypowiedzi:

Jestem tak samo znudzony jak wy. Chciałbym się stąd wydostać. Trzymajcie się, a zobaczymy się znowu. Jak to mawiał Bon: „Ride On”. Zobaczymy się!

Czy to oznacza, że AC/DC planuje powrót? Takie plotki krążyły już od dawna. Z różnych źródeł mogliśmy usłyszeć, że zespół pracuje nad nowym albumem i planuje trasę koncertową z Brianem Johnsonem w roli wokalisty. Do tej pory jednak żaden z członków AC/DC nie wypowiadał się w tej sprawie.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także