Stevie Nicks (Fleetwood Mac) pracuje nad filmem inspirowanym słynnym utworem [WIDEO]

/ 4 maja, 2020

Stevie Nicks zdradziła w wywiadzie dla „Rolling Stone”, że pobyt w czterech ścianach – spowodowany pandemią koronawirusa – spędza niezwykle konstruktywnie. Pracuje bowiem nad filmem, który inspirowany jest słynnym utworem „Rhiannon”.

Przypomnijmy, że kompozycja, która ukazała się w 1975 roku na płycie o tym samym tytule, powstała na podstawie książki „Triad” autorstwa Mary Leader – opowiada historię kobiety, która wierzyła, iż jej dusza została opętana właśnie przez Rhiannon, boginię znaną z mitologii walijskiej. W utworze pojawiają się ponadto nawiązania do magii i okultyzmu.

Nicks przyznała, że ma sporo pomysłów związanych z filmem, a nawet książką inspirowanymi utworem „Rhiannon”. Z powodu obecnej sytuacji nie może jednak spotkać się z producentami, dlatego póki co zajęła się komponowaniem muzyki do filmu.

%%REKLAMA%%

Poniżej wspomniany utwór:


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także