Brian May (Queen): Czy powstanie „Bohemian Rhapsody 2”?

/ 7 maja, 2020

Film „Bohemian Rhapsody” z 2018 roku okazał się wielkim sukcesem komercyjnym. Historia Queen i Freddiego Mercury’ego (w którego wcielił się Rami Malek) kończy się na występie na Live Aid w 1985 roku. Od początku krążyły więc domysły, że mogłaby powstać kontynuacja filmu, opowiadająca losy Mercury’ego aż do jego śmierci na AIDS w 1991 roku.

W wywiadzie dla „Rolling Stone” odniósł się do tego Brian May:

Rozmawialiśmy na ten temat, ale na chwilę obecną jesteśmy nastawieni na nie. To się może zmienić, ale nie byłoby to takie proste. Nie sądzę, żeby taka historia podnosiła na duchu. Nie twierdzę, że powstanie takiego filmu jest niemożliwe, bo jest to świetna historia, ale na ten moment nie mamy ochoty jej opowiadać. Nie sądzę, by powstał sequel, ale rozważaliśmy ten pomysł bardzo poważnie.

%%REKLAMA%%

Jedną z osób, która towarzyszyła Freddiemu Mercury’emu aż do śmierci był jego przyjaciel Peter Straker. W majowym numerze „Teraz Rocka”, który dostępny jest już w przedsprzedaży, znajdziecie wywiad ze Strakerem, w którym opowiada o swojej przyjaźni z wokalistą Queen. A ponadto piszemy tam także o: Pearl Jam, Danzig, Judas Priest, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także