Organizator Metal Hammer Festival 2020 wydał oświadczenie

/ 7 maja, 2020

Na niespełna miesiąc przed planowanym terminem imprezy, organizatorzy Metal Hammer Festival 2020 wydali oświadczenie. Poinformowali, że festiwal nie może odbyć się 4 czerwca i zostanie przeniesiony na przyszły rok. Wiadomo, że czynione będą starania, aby podczas Metal Hammer Festival 2021 headlinerem ponownie był zespół Deftones.

Z wiadomych względów, na które niestety nie mamy żadnego wpływu, Metal Hammer Festival nie odbędzie się w anonsowym przez nas wcześniej terminie.

– możemy przeczytać w oświadczeniu. I dalej:

Natomiast zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami – dokładamy wszelkich starań i nie szczędzimy wysiłków, by festiwal ten odbył się w przyszłym roku. Pracujemy, aby ustalić nowy i bezpieczny termin imprezy i aby nowa data dopasowana była do planów koncertowych naszego headlinera, zespołu Deftones, który musi ułożyć na nowo całą europejską trasę, w ramach której formacja miała grać na największych europejskich festiwalach i gdzie obecnie również trwają prace nad ustaleniem nowych dat tych imprez.

Bilety kupione na tegoroczną edycję zachowują ważność i będzie można skorzystać z nich podczas Metal Hammer Festival 2021. Możliwy jest również zwrot wejściówek.

%%REKLAMA%%

Po więcej szczegółów odsyłamy poniżej:


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także