Dawid Podsiadło nagrał utwór w ramach charytatywnego wyzwania [WIDEO]

/ 7 maja, 2020

Czym jest #hot16challenge2? To wyzwanie naszych rodzimych raperów zapoczątkowana przez Solara. Akcja polega na nagraniu wideo, na którym raperzy wykonują tzw. „szesnastkę”, czyli szesnaście wersów, oraz nominowanie do akcji kolejnych osób. Każdy uczestnik ma na wykonania zadania zaledwie 72 godziny.

Jednym z uczestników #hot16challenge2 jest Dawid Podsiadło, który wykonał swoje zadanie zgodnie z zasadami i opublikował nagranie na YouTube:

Pryz okazji akcji, uruchomiona została zbiórka pieniędzy, które przeznaczone zostaną na walkę z koronawirusem. Specjalna podstrona stworzona na potrzeby #hot16challenge2 powstała w serwisie Siepomaga.pl. Na koncie jest obecnie ponad 670 tysięcy złotych!

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także