Brit Floyd uczczą 30-lecie „The Division Bell” na koncercie w Polsce [DATA, BILETY]

/ 10 czerwca, 2024


Brit Floyd uczczą jubileusz albumu „The Division Bell” Pink Floyd na najbardziej spektakularnej trasie koncertowej.


W 2024 roku mija 30 lat od wydania ostatniego pełnoprawnego albumu Pink Floyd zatytułowanego „The Division Bell”. W epoce grupa promowała płytę ogromną i spektakularną trasą koncertową, która niestety ominęła Polskę. Teraz będziemy mogli to nadrobić dzięki Brit Floyd.

Brit Floyd powracają na scenę w 2024 roku z P·U·L·S·E, największą i najbardziej spektakularną trasą koncertową w historii, będącą uczczeniem i wiernym odtworzeniem ostatniej trasy koncertowej Pink Floyd Division Bell. Produkcję dopełni oszałamiający pokaz laserów i świateł, kultowy okrągły ekran, nadmuchiwane elementy scenografii i przedstawienia teatralne. Ponad dwu i półgodzinny występ zawiera klasyczne utwory ze wspaniałego katalogu albumów Pink Floyd, w tym „Dark Side of the Moon”, „The Wall”, „Wish You Were Here”, „Animals”, „The Division Bell”, „Meddle” i wiele innych. W 1994 roku trasa Division Bell Tour była najbardziej dochodową trasą koncertową w historii muzyki rockowej, w ramach której zespół zagrał dla ponad 5 milionów ludzi w 68 miastach. Dzięki niej Pink Floyd zostali okrzyknięci jednym z najbardziej wpływowych zespołów rockowych w historii.

W ramach trasy koncertowej Brit Floyd zagra 7 listopada w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 12 czerwca o godz. 10:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 13 czerwca o godz. 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek 14 czerwca o godz. 10:00 na stronie Live Nation.

KOMENTARZE

Przeczytaj także