Bruce Dickinson (Iron Maiden) powalił słuchaczy, śpiewając a capella swój przebój [WIDEO]

/ 11 grudnia, 2019

Wokalista Iron Maiden w ramach serii prelekcji odwiedził niedawno Lizbonę. Na zakończenie spotkania z fanami popisał się swoim mocnym głosem, śpiewając a capella utwór „Chemical Wedding” pochodzący z tak samo zatytułowanej płyty solowej.

Poniżej możecie obejrzeć to wykonanie, którym Dickinson podbił serca swoich fanów.

Iron Maiden powróci do Europy na serię koncertów w 2020 roku podczas ostatniego etapu Legacy Of The Beast Tour. W związku z tą trasą zespół 5 lipca zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Wcześniejsze dwa koncerty grupy, które odbyły się w Krakowie, zostały całkowicie wyprzedane. Jako support zaprezentują się zespoły Within Temptation oraz Lord of the Lost.

Bilety na polski koncert są już w sprzedaży.

%%REKLAMA%%

Iron Maiden sukcesywnie wznawia całą swoją dyskografię. Pod koniec tego roku do sprzedaży trafiła ostatnia seria takich wznowień. Obejmuje ona płyty „Dance Of Death”, „A Matter Of Life And Death”, „The Final Frontier” i dwupłytowy album „The Book Of Souls” z 2015 roku. Tradycyjnie jedna z płyt ukazała się także w specjalnym boksie zawierającym figurkę Eddiego. W tej serii jest to „A Matter Of Life And Death”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także