Bruce Dickinson. Ruszyła przedsprzedaż autobiografii wokalisty Iron Maiden

/ 24 października, 2017

Wokalista Iron MaidenBruce Dickinson, napisał autobiografię „What Does This Button Do?” (tytuł oryginalny), która swoją premierę w naszym kraju będzie miała 22 listopada i ukaże się nakładem wydawnictwa SQN. 

Znamy pierwszego headlinera Open'er Festival 2018

Bruce Dickinson zaczął pracować nad autobiografią w 2015 roku, kiedy zakończył walkę z nowotworem. W materiałach wydawcy możemy przeczytać:

Długo wyczekiwane wspomnienia wokalisty Iron Maiden – jednego z
najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych zespołów metalowych
wszech czasów.

Iron Maiden to pionierzy rodzącej się w latach 70. XX wieku sceny rockowo-metalowej, na której wciąż święcą triumfy. Ich obdarzony niezwykłym głosem frontman był i nadal pozostaje człowiekiem legendą.

Co ciekawe, Bruce Dickinson wiedzie bardzo bogate życie poza zespołem. Jest kapitanem samolotu, przedsiębiorcą awiacyjnym, mówcą motywacyjnym, browarnikiem, powieściopisarzem, twórcą scenariuszy filmowych i światowej klasy szermierzem. Istny człowiek renesansu.

Bruce Dickinson opowiada o swoim życiu z pasją i humorem. Przeczytacie o zwariowanych 30 latach z Iron Maiden, błyskotliwej karierze solowej, dzieciństwie spędzonym w brytyjskiej szkole, o pierwszych zespołach, ojcostwie, rodzinie oraz niedawnej walce z nowotworem. Odważne i szczere wspomnienia pozwalają
przyjrzeć się z bliska autorowi Run to the Hills, 2 Minutes to Midnight, Powerslave i innych nieśmiertelnych hitów.

Książka będzie liczyć 448 stron. Bruce pisał ją głównie podczas trasy koncertowej Iron Maiden, promującej ostatni studyjny album „The Book Of Souls”, który ukazał się w 2015 roku. Autobiografię wokalisty można już zamawiać w przedsprzedaży, pod tym adresem

Solowy box Bruce'a

Z kolei 27 października do sklepów trafi box „Soloworks 1990-2005”, który będzie zawierał wszystkie solowe albumy Bruce'a Dickinsona na winylach. Zostaną one wytłoczone na 180-gramowych dyskach. 

Albumy „The Chemical Wedding” i „Tyranny Of Souls” trafią na płytę winylową po raz pierwszy w historii. Edycje winylowe pozostałych płyt dawno już wyszły z obiegu.

Soloworks 1990-2005” zawierać będzie następujące albumy:

  • Tattooed Millionaire 1 LP
  • Balls To Picasso 1 LP
  • Skunkworks 2 LP
  • Accident Of Birth 2 LP
  • Chemical Wedding 2 LP
  • A Tyranny Of Souls 1 LP

Do boxu dołączony będzie także plakat.

 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także