Bruce Springsteen poinformował o śmierci matki. Zobacz wzruszający film [WIDEO]

/ 2 lutego, 2024


Bruce Springsteen we wzruszający sposób pożegnał swoją matkę, która zmarła w wieku 98 lat.


Bruce Springsteen opublikował w mediach społecznościowych informację o śmierci jego matki. Adele Springsteen zmarła 31 stycznia 2024 roku w wieku 98 lat.

W opublikowanym poście Springsteen napisał:

Pamiętam, jak rano dzwonił twój budzik. Leżałem w łóżku i słyszałem, jak szykujesz się do pracy. Twoje przybory do makijażu stukały o umywalkę. Wszystkie kobiety w biurze były wyszminkowane, wyperfumowane w przewiewnych sukienkach. Byłaś zawsze dumna i szczęśliwa wychodząc z domu do pracy.

Poniżej możecie zobaczyć cały post, do którego Bruce dołączył film.

Bruce Springsteen już w maju pojawi się na Starym Kontynencie. Ikona amerykańskiego rocka zagra w Europie ponad 20 koncertów, które odbędą się między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii czy Niemczech.

Wśród zaplanowanych przystanków Springsteena nie ma niestety Polski. Miłośnicy jego twórczości z naszego kraju będą musieli zadowolić się jednym z niemieckich koncertów Bruce’a, albo wybrać do Czech. Artysta pojawi się w Pradze 28 maja 2024 roku.

Bruce Springsteen i E Street Band koncertują od początku 2023 roku. Zagrali między innymi dwie trasy w Ameryce Północnej, ale jednej z nich nie dokończyli – powodem były problemy ze zdrowiem Springsteena.

Dyskografię artysty zamyka album „Only the Strong Survive” z 2022 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także