„Brud” Mötley Crüe jednym z najlepiej ocenianych filmów przez widzów

/ 28 kwietnia, 2019

Film „Brud” opowiadający historię Mötley Crüe na podstawie tak samo zatytułowanej książki zdobył uznanie widzów, zyskując na portalu „Rotten Tomatoes” aż 95% pozytywnych recenzji wśród widzów, przy zaledwie 39% pozytywnych recenzji krytyków. Dla porównania „Bohemian Rhapsody” przedstawiający historię Queen zyskał 86% pozytywnych recenzji fanów przy 61% pozytywnych recenzji krytyków.

Jak oceniasz „Brud”? Weź udział w ankiecie

Członkowie Mötley Crüe nie ukrywają zaskoczenia, że fani tak dobrze przyjęli film. Perkusista Tommy Lee powiedział:

Wiedzieliśmy, że starzy fani Mötley Crüe uczynili książkę „Brud” jednym z bestsellerów New York Timesa będą po 15 latach chcieli zobaczyć film, ale nie spodziewaliśmy się takiego odbioru filmu i naszej muzyki przez młodsze pokolenie.

Zainteresowaniu filmem towarzyszy wzrost zainteresowania twórczością Mötley Crüe. W ciągu ostatniego miesiąca grupa odnotowała wzrost sprzedaży swoich płyt o 2000%. Większość osób, które słuchały muzyki zespołu na Spotify w ciągu ostatniego miesiąca jest w wieku 18-34 lat.

W filmie „Brud” wystąpili Daniel Webber („The Punisher"), który wcielił się w Vince’a Neila, Douglas Booth zagrał Nikkiego Sixxa, raper Machine Gun Kelly wystąpił jako Tommy Lee, a Iwan Rheon („Gra o tron”) wcielił się w Micka Marsa. Ponadto w filmie pojawią się też Tony Cavalero jako Ozzy Osbourne i Rebekah Graf jako była żona Tommy’ego Lee, Heather Locklear.

%%REKLAMA%%

Film „Brud” dostępny jest na platformie Netflix.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także