Bryan Ferry przyjedzie do Polski w 2019 roku

/ 17 września, 2018

Bryan Ferry ponownie w Polsce – artysta pojawi się 3 czerwca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. Wejściówki w cenie od 229 złotych trafią do sprzedaży 19 września o godzinie 10:00 (dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl), natomiast w regularnej sprzedaży dostępne będą od 21 września również od godziny 10:00.

Od momentu wydania swojej pierwszej płyty z Roxy Music w 1972 roku, Bryan Ferry został uznany na całym świecie jako jeden z najbardziej innowacyjnych i stylowych muzyków, autorów piosenek i piosenkarzy, którzy pojawili się w muzyce pop i rock. Powszechnie uznawany za uosobienie urzekających i romantycznych światów wykreowanych w jego piosenkach, jest równocześnie ceniony jako ikona elegancji i mistrz opanowania.

Jako były student sztuk pięknych i jako artysta tak samo mocno zaangażowany w wizualne aspekty swojej twórczości, jak i w komponowanie oraz wykonywanie muzyki Bryan Ferry projektował jedne z najbardziej oryginalnych, kontrowersyjnych i uznanych okładek albumów ostatnich czterech dekad.

Bryan Ferry jest uważany równocześnie za klasycznego i ponadczasowego artystę i muzyka, a na to rzadkie wyróżnienie zapracował zarówno twórczością Roxy Music, jak i zróżnicowanymi albumami solowymi.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także