Syn Slasha poszedł w hip hop [AUDIO]

/ 17 września, 2018

Cash Anthony to 14-letni, młodszy syn Slasha i Perli Ferrar, który jako Gasky tworzy beaty dla hiphopowców. Jego ojciec jest dumny z poczynań syna.

Slash przy okazji rozwodu wycenił imponującą kolekcję gitar

W wywiadzie dla „Loudwire” Slash pochwalił się poczynaniami swojego syna, mówiąc:

Cash jest totalnie pochłonięty oldskulowym hip hopem, tworzy niesamowite beaty i melodie. Nie ma w nich wokalu, tylko sam beat. Sprzedaje je online.

Jednym z takich beatów Slash pochwalił się na Instagramie. Możecie wysłuchać go poniżej.

Dla odmiany, starszy syn Slasha, 16-letni London, gra na perkusji w zespole Classless Act. W wywiadzie dla „Loudwire” Slash mówi:

London jest fanem rock’n’rolla i metalu, słuchamy więc tych samych rzeczy. Gra na perkusji. Jest bardzo analityczny, więc wsłuchuje się w muzykę. Dla mnie to frajda. Nagle okazało się, że jest taki jak ja, kiedy miałem 15 lub 16 lat.

Poczynania starszego syna Slasha możecie sprawdzić natomiast poniżej.

Tymczasem już 21 września ukaże się kolejny album Slasha, zatytułowany „Living The Dream”. Podobnie jak na dwóch poprzednich albumach, wspiera wokalista Myles Kennedy i muzycy zespołu The Conspirators (perkusista Brent Fitz, basista Todd Kerns oraz gitarzysta Frank Sidoris).

Już w lutym i marcu przyszłego roku, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie (pierwsza część trasy odbędzie się we wrześniu i październiku tego roku w USA). Europejska trasa promować będzie czwarty solowy krążek Slasha, „Living The Dream” i w ramach tego tournée 12 lutego artysta wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilety na koncert Slasha:

  • Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł
  • Płyta stojąca: 220/ 240 zł
  • Siedzące kategoria 1: 350/370 zł
  • Siedzące kategoria 2: 280/300 zł
  • Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł
  • Siedzące kategoria 4: 200/ 220 zł

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także