Mö​tley Crue powróci z premierowymi kompozycjami!

/ 17 września, 2018

Jeden z najsłynniejszych glam metalowych zespołów w historii działalność zakończył w grudniu 2015 roku. Kapela zobowiązała się, że już nigdy nie wystąpi razem na scenie. Powrotu zabrania słynny dokument „Cessation Of Touring Agreement”, który w obecności świadków podpisali członkowie Mö​tley Crue. Fani zespołu mogą jednak zacierać ręce, bo muzycy powrócą z premierowymi utworami. 

Dwóch muzyków Mö​tley Crue razem w studiu [FOTO]

Zespół już wkrótce wejdzie do studia nagraniowego, aby nagrać cztery kompozycje z myślą o ścieżce dźwiękowej do filmu biograficznego „The Dirt”Vince Neil – wokalista Mötley Crüe – podzielił się tą informacją na swoim Twitterze:

Ekscytująca wiadomość! Za kilka tygodni wracam z chłopakami do studia, aby nagrać cztery zupełnie premierowe utwory Mötley Crüe. Jazda!

Potwierdził to również Nikki Sixx, basista formacji. Odpowiedział również na pytanie jednego z fanów, który zastanawiał się czy piosenki będą pasowały do filmu:

Możesz nam zaufać. Będą one miażdżyć jaja. Możecie być spokojni. Wkrótce zamierzamy uderzyć was w głowę kilkoma zabójczymi nowymi utworami, które wyprodukuje Bob Rock. To nasz film. Wiemy, co robimy.

Wspomniany film powstanie na podstawie słynnej książki „The Dirt – Confessions of the World's Most Notorious Rock Band” (w Polsce: „Mötley Crue – Brud. Wyznania gwiazd rocka cieszących się najgorszą sławą”) autorstwa Neila Straussa

Producentem będzie Netflix (współproducentami natomiast muzycy tley Crue), reżyserią zajmie się Jeff Tremaine, twórca serialu i filmów pod szyldem „Jackass”, scenariuszem z kolei: Rich Wilkes oraz Tom Kapinos

Wiadomo również, kto zagra w filmie muzyków zespołu. Machine Gun Kelly, raper i nierzadko aktor, wcieli się w bębniarza Tommy'ego Lee, Douglas Booth ma sportretować Nikkiego Sixxa, a frontmana grupy, Vince'a Neila, natomiast Daniel Webber. Z kolei Micka Marsa zagra Iwan Rheon, który zasłynął dzięki serialowi HBO – „Gra o Tron”,

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także