Były perkusista Life Of Agony atakuje Minę Caputo

/ 20 lutego, 2019

Sal Abruscato przez wiele lat bębnił w Life Of Agony, z którego odszedł w 2017 roku, by skupić się na własnym zespole A Pale Horse Named Death. W wywiadzie dla „Big Music Geek” odsłania powody swojego odejścia, przy okazji atakując Minę Caputo.

Mina Caputo – wokalistka Life Of Agony, która przed zmianą płci znana była jako Keith Caputo – i Sal Abruscato nie dogadywali się. „Nie mieliśmy ze sobą nic wspólnego – mówi Sal. Ja byłem ying, a oni yang”.

Dalej bezpośrednio atakuję Caputo:

Mina Caputo nie jest tym, za kogo się podaje. W rzeczywistości jest bardzo złośliwą osobą. Cała ta gadka, którą odstawia to tylko zasłona dymna. W grudniu 2017 roku miałem więc dość i stwierdziłem, że odchodzę. Mieli już na oku kogoś innego. Tak mi dziękują za to, że napisałem dosłownie 90 procent płyty, dzięki której powrócili? Słychać tam styl A Pale Horse Named Death.

Mina próbowała w mediach społecznościowych zniszczyć moją karierę. Nazwała mnie antytransgenderowcem, bigotem i homofobem, co jest totalną bzdurą. Nigdy nic o niej nie napisałem w sieci. Dosłownie chciała, żeby tłum zjawił się pod moim domem z pochodniami, skandując „spalić wiedźmę”. To było jak polowanie na czarownice.

%%REKLAMA%%

Sal Abruscato bębnił przez większość kariery w Life Of Agony. Wcześniej był perkusistą Type O Negative. Z A Pale Horse Named Death wydał trzy albumy, najnowszy ukazał się w 2019 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także