Cavatina Guitar Festival z kolejnymi wykonawcami w składzie

/ 7 lutego, 2024

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy pojawią się na Cavatina Guitar Festival. To nowa impreza na koncertowej mapie Polski.


Położona w malowniczej stolicy Podbeskidzia, Bielsku-Białej, CavatinaHall, znana z niepowtarzalnej sali koncertowej, nowoczesnej architektury i wyjątkowej akustyki, staje się gospodarzem nowego wydarzenia muzycznego – Cavatina Guitar Festival.

Cavatina Guitar Festival zaplanowano jako kilkudniowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników gitarynie tylko z Polski, ale i z zagranicy. 50 artystów, 30 koncertów, 3 sceny – tak zapowiadają organizatorzy. Bilety na wydarzenie trafiły już do sprzedaży.

Cavatina Guitar Festival odbędzie się w dniach od 15 do 19 maja.

Cavatina Guitar Festival – kto wystąpi?

Wśród zapowiedzianych artystów, którzy uświetnią Cavatina Guitar Festival, znajdują się zarówno znane osobistości międzynarodowej sceny muzycznej, jak i cenione gwiazdy polskiej muzyki.

Właśnie podano, że na imprezie zagrają Bartek Królik i City of the Sun. Tym samym dołączyli do wcześniej ogłoszonych – są wśród nich między innymi Fink, Miles Kane, Marcin Patrzałek, Kinga Głyk, Zalewski, a także John J Preslay, Blanco White, Roo Panes, Matteo Mancuso, Jakub Żytecki, Tomek Ziętek, Matecki i Skubas.

BARTEK KRÓLIK i CITY OF THE SUN dołączają do Cavatina Guitar Festival! Usłyszymy ich 16 maja. 🤜 Bartek Królik…

Opublikowany przez Cavatina Guitar Festival Środa, 7 lutego 2024
KOMENTARZE

Przeczytaj także