Chad Kroeger: Nickelback nie jest już wrogiem publicznym numer jeden

/ 19 maja, 2023


Wokalista zespołu Nickelback uważa, że w ostatnich latach hejt na jego grupę zelżał.


Kanadyjski Nickelback kiedyś był jedną z najczęściej hejtowanych rockowych grup. Hejt nie ograniczał się tylko do żartów w internecie, ale miały też miejsce incydenty, gdy grupa musiała przerwać koncert, gdyż na scenę leciały różne przedmioty, jak w Portugalii, gdzie członkowie zespołu zostali obrzuceni kamieniami.

Dziś jednak nastawienie ludzi się zmieniło, co przyznaje Chad Kroeger w wywiadzie dla radia KFMA-FM. Wokalista Nickelback mówi:

Przez długi czas ludzie uwielbiali nas nienawidzić. Ale uważam, że na szczęście, to złagodniało. Nie wiem, czy to dlatego, że pokochał nas TikTok, czy z innego powodu. To naprawdę miłe, że nie jesteśmy już wrogiem publicznym numer jeden. Jest kilka zespołów, których nie potrafię znieść, ale nie zmieniam się w wojownika klawiatury i nie wylewam na nie hejtu, tylko zmieniam kanał albo włączam coś, co chcę usłyszeć.

Kilka miesięcy temu Chad przyznał jednak, że hejt przysłużył się jego zespołowi:

Wszyscy ci hejterzy, ci bohaterowie klawiatury nie mają pojęcia, jak nam się przysłużyli dzięki temu, że ciągle o nas piszą. To przezabawne. Gdyby ci ludzie faktycznie chcieli, żebyśmy zniknęli sami powinni się zamknąć. O innych zespołach, które powstały wtedy, co my, dziś nikt nie pamięta, bo nikt o nich nie mówi. Po prostu zniknęły. My jednak przekuliśmy negatywy w pozytywy i oto jesteśmy tutaj.

W listopadzie 2022 roku Nickelback powrócił z najnowszym albumem zatytułowanym „Get Rollin’”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także