Within Temptation singlem zapowiedzieli nowy album. Kiedy premiera? [WIDEO]

/ 19 maja, 2023
fot. Tim Tronckoe

W sieci ukazał się nowy utwór zespołu Within Temptation, który stanowi zapowiedź płyty formacji.


Nowy utwór Within Temptation „Wireless”, rozpoczyna odliczanie do długo oczekiwanej premiery ich ósmego albumu studyjnego, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Ognisty i ciężki „Wireless” oznacza początek nowej ery dla zespołu – ery, w której zachowując swoje DNA i charakterystyczne brzmienie –  tworzą coś więcej. Pod względem lirycznym zespół nie boi  się podejmować wielu ważnych kwestii politycznych i społecznych, które istnieją w dzisiejszym świecie, a nowy singiel skierowany jest do tych, którzy, głodni wojny i zamieszania, manipulują i kontrolują media. Posłuchajcie sami:

Sharon den Adel komentuje:

„Wireless” to piosenka o żołnierzu, który idzie na wojnę przekonany, że idzie w słusznej sprawie. Jest indoktrynowany przez media kontrolowane przez rząd i myśli, że zostanie powitany z powrotem jako zbawca, ale dowiaduje się, że został wykorzystany. Ludzie postrzegają go jako brutalnego zdobywcę, a teraz znajduje się po złej stronie. Jego życie i życie wielu ludzi zostało zniszczone, a on sam oraz wielu innych – oszukany.

Wkrótce powinny pojawić się kolejne informacje związane z nową płytą Within Temptation.

KOMENTARZE

Przeczytaj także