Chcesz zobaczyć The Rolling Stones? Czeska Praga czeka!

/ 26 maja, 2018

Trasa „No Filter” to The Rolling Stones w najwyższej formie. Któż inny mógłby na koniec kariery nagrać takie arcydzieło jak, uhonorowane Grammy, wracające do bluesowych korzeni zespołu „Blue & Lonesome”? Na koncercie w Pradze usłyszymy na pewno wszystkie utwory ikony, które od pół wieku dają im zaszczytny tytuł „The greatest rock’n’roll band in the world”, od „Jumpin’ Jack Flash” po „Satisfaction”. Ale też każdy koncert ma kilka unikatowych muzycznych niespodzianek.

Dlatego warto wybrać się do Pragi – nieodległej, wspaniałej, słonecznej stolicy Czech. Gdzie oprócz niewiarygodnych doznań muzycznych, gości powita malownicza starówka z najpiękniejszymi w tej części Europy kamienicami, górujący nad miastem Zamek na Hradczanach oraz restauracyjki pamiętające czasy dobrego wojaka Szwejka z wybornym czeskim piwem.

Zapowiedź czeskiego koncertu w wersji wideo:

Atrakcyjne ceny

Polski koncert The Rolling Stones został już wyprzedany, ale nie oznacza to, że fani znad Wisły, którym nie udało kupić się wejściówki, zostali na lodzie. Rozwiązaniem jest właśnie czeska Praga, gdzie 4 lipca zagra legenda brytyjskiego rocka. Nie dość, że bilety wciąż dostępne są w sprzedaży, to są one w atrakcyjnych cenach – od kilku do kilkunastu procent tańsze, niż w wypadku polskiego koncertu The Rolling Stones!

Więcej informacji na oficjalnej stronie czeskiego koncertu The Rolling Stones.

Wyjątkowa trasa koncertowa

Trwająca obecnie europejska trasa koncertowa The Rolling Stones jest niezwykłym muzycznym wydarzeniem. Kolejne koncerty przyciągają dziesiątki tysięcy fanów, którzy zawsze opuszczają stadion zachwyceni – wszystko dzięki muzyce i charyzmie The Rolling Stones.

Jeszcze przed rozpoczęciem tournée Mick Jagger obiecywał, że będą to występy wyjątkowe:

Ta część trasy „No Filter” jest dla nas szczególnie ważna. Nie możemy już doczekać się powrotu na scenę i ponownego spotkania z czeskimi fanami. To ekscytujące, że zagramy w miejscach, gdzie dawno nas nie było i na zupełnie nowych obiektach, takich jak Lotnisko Letňany.

Plakat promujący czeski koncert:

Materiał sponsorowany

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także