Chrissie Hynde (The Pretenders) zwyzywała fanów w Dubaju i uciekła ze sceny

/ 31 października, 2017

Koncert The Pretenders w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zakończył się grubo przed czasem, po tym jak wokalistka Chrissie Hynde, zwyzywała fanów i uciekła ze sceny.

Bruce Dickinson nie chce pod sceną ludzi w swoim wieku

Powodem takiego zachowania Hynde były telefony komórkowe, którymi fani filmowali jej koncert. Chrissie Hynde przerwała koncert i zaczęła wyzywać fanów od p**d i k****ów. Następnie miała powiedzieć: „wsadźcie sobie telefony w dupę, mam to gdzieś, dostałam już pieniądze” i zeszła ze sceny.

Jeden z fanów powiedział też, że wokalistka wskazywała osoby filmujące koncert i pokazywała im środkowy palec.

Chrissie Hynde znana jest z tego, że nie lubi być filmowana podczas koncertów. Podobne incydenty zdarzały się już podczas październikowej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii. Wokalistka odniosła się do nich na swoim profilu Facebook:

Chcę przeprosić za to, że zachowałam się jak suka wobec tych, którzy filmowali koncert telefonami, ale byłam po prostu sobą. Jak pewnie wiecie, poza sceną staram się żyć jak zwykła osoba i niepożądane zainteresowanie moją osobą wprawia mnie w zakłopotanie. Jeśli więc kazałam komuś spadać, byłam tym, kim stworzył mnie Bóg. Wiem, że czasami nie jestem gwiazdą, jakiej po mnie oczekujecie, ale uwierzcie mi, cierpię potem z tego powodu i żałuję, że nie byłam milsza. Ale nie jestem taka i pewnie prędko się nie zmienię.

Zespół The Pretenders powstał w Anglii w 1978 roku. Urodzona w Stanach Zjednoczonych, Chrissie Hynde pracowała w redakcji magazynu „New Musical Express”, a także w sklepie prowadzonym przez Malcolma McLarena i Vivienne Westwood. Debiutancki album The Pretenders ukazał się w 1979 roku. Grupa cieszyła się dużym powodzeniem głównie w Wielkiej Brytanii i USA, mając na koncie takie utwory jak „Brass In Pocket”, „I Go To Sleep” i „I’ll Stand By You”. Ostatni album The Pretenders ukazał się rok temu, pod tytułem „Alone”, docierając do 40. miejsca najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii i 150. w USA.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także