Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry. Hollywood Vampires zagra w Polsce

/ 31 października, 2017

Zespół Hollywood Vampires, w którego szeregach znajdują się tak znakomite postaci jak Johnny Depp, Alice Cooper czy Joe Perry, przyjedzie do naszego kraju na jeden koncert. Odbędzie się on 12 czerwca 2018 roku w warszawskiej hali Torwar. Bilety w cenach od 179 złotych trafiły już do sprzedaży.

Bruce Dickinson nie chce pod sceną ludzi w swoim wieku

Historia zespołu sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rock’n’rollowców przemierzających nocami bary Los Angeles nazwała się Hollywood Vampires. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry Nilsson, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą, a ich wybryki odeszły w zapomnienie.

Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa, nawiązując do dokonań poprzedniego składu i zapraszając wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem.

Lista imponuje: Paul McCartney, Dave Grohl, Slash, Joe Walsh, Perry Farrell, Brian Johnson z AC/DC, Robby Krieger z The Doors czy Kip Winger z Winger. Podczas występów na żywo do Coopera, Perry’ego i Deppa często dołącza Duff McKagan z Guns’N’Roses (bass), Matt Sorum (perkusja) i Tommy Hendriksen (trzecia gitara). 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także