Cieszanów Rock Festiwal 2017. Pierwsze ogłoszenie

/ 16 marca, 2017

Pidżama Porno, Ørganek, Jelonek, Kabanos i Corruption – to ogłoszeni właśnie wykonawcy, którzy pojawią się na Cieszanów Rock Festiwal 2017. Dodatkowo właśnie ruszył nabór do muzycznych Przeglądów CRF 2017.

Tomasz Organek (Ørganek) o myleniu tekstów piosenek na koncertach

Polscy wykonawcy, których właśnie wskazali organizatorzy, to dopiero początek ogłoszeń związanych z jednym z najważniejszych rockowych festiwali w Polsce. Warto w tym miejscu dodać, że Cieszanów Rock Festiwal 2017 odbędzie się w dniach od 17 do 20 sierpnia.

Ørganek – „Stay”:

Dzieje się w Cieszanowie

Skład tegorocznej imprezy zostanie jeszcze wzmocniony, a fani rockowych brzmień mogą spodziewać się czołówki nie tylko światowej, ale również zagranicznej sceny. Wystarczy przypomnieć, że podczas Cieszanów Rock Festiwal 2016 zagrał sam Marky Ramone z kultowego zespołu Ramones. Poza nim na imprezie pojawili się: Dubioza KolektivFinntrollStrachy Na LachyEl DupaLuxtorpedaArka NoegoTelewizorKethaThe Snuff oraz The Trepp.

Równie ciekawie było podczas poprzednich edycji odbywającego się w Cieszanowie festiwalu. A Wy kogo chcielibyście zobaczyć podczas tegorocznej imprezy?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także