Cieszanów Rock Festiwal 2018. Pierwsze szczegóły

/ 13 grudnia, 2017

Wiemy już oficjalnie, że kolejna, IX edycja Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia 2018 roku w Cieszanowie.

Muzycy Decapitated opuścili amerykański areszt

Wkrótce zostaną ogłoszone pierwsze zespoły przyszłorocznej edycji, ruszy również sprzedaż biletów i karnetów. Cieszanów Rock Festiwal to największy festiwal rockowy w Polsce południowo-wschodniej.

fot. Artur Rawicz (mfk.com.pl)

CRF 2017 pełen emocji

W tym roku odbyła się ósma edycja imprezy, na której pojawiło się wielu znakomitych wykonawców. Na scenie zaprezentowali się: TherionPidżama Porno, Jelonek, Voo Voo, Waglewski Fisz Emade, Fisz Emade Tworzywo, Ørganek, Koniec Świata, Happysad, Ga-Ga/Zielone Żabki, Podwórkowi Chuligani, Kobranocka czy Kabanos i Corruption.

– Jestem tu po raz pierwszy, ale chcę tu wrócić – stwierdził Tomasz Organek ze sceny Cieszanów Rock Festiwal. Dobrze podsumowuje to fenomen festiwalu. Mimo, że podkarpackie miasto oddalone jest od głównych koncertowych szlaków, co roku wracają tam tysiące fanów rocka, chętnych do zabawy w rodzinnej atmosferze (dosłownie: wiele osób przyjeżdża z dziećmi).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także