Hard Kicking Fest powraca. Znamy pierwszą gwiazdę

/ 13 grudnia, 2017

Po ubiegłorocznym sukcesie pierwszej edycji Hard Kicking Fest, w tym roku na festiwalu jako headlinerzy zagrają Asking Alexandria. Impreza odbędzie się 13 czerwca we wrocławskich Zaklętych Rewirach.

Muzycy Decapitated opuścili amerykański areszt

Na Hard Kicking Fest vol. 2 usłyszycie z pewnością usłyszymy nowy materiał, jak i największe przeboje Asking Alexandrii. Jak zapowiada organizator, nie będzie to jedyny zespół, który wystąpi we wrocławskich Zaklętych Rewirach. Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza w najbliższy piątek, 15 grudnia o 11:00.

Asking Alexandria powstała w 2008 roku. Po przetasowaniach w składzie grupa nagrała debiutancki album – „Stand Up and Scream” – który ukazał się jesienią 2009 roku, nakładem Sumerian Records. Od samego początku działalności zespół intensywnie koncertował tak w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych.

Drugi krążek Asking Alexandria wydali w 2011 roku. Opublikowany dwa lata później album „From Death to Destiny” spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, debiutując na piątym miejscu zestawienia Billboards Top 200. Zaraz po wydaniu krążka grupę opuścił wokalista, którego na nieco ponad rok zastąpił Denis Stoff. Muzyk po przerwie powrócił jednak do zespołu, a we wrześniu ukazał się singiel „Into The Fire”, który zapowiada nadchodzący album, zatytułowany po prostu „Asking Alexandria”

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także