„City Of Lies”. Johnny Depp w filmie o morderstwach słynnych raperów [ZWIASTUN]

/ 22 maja, 2018

W „City Of Lies” w rolach głównych wystąpią Johnny Depp i Forest Whitaker, którzy będą próbować znaleźć winnych morderstw dwóch słynnych raperów. Wyreżyserowany przez Brada Furmana film trafi na ekrany kin 7 września 2018 roku.

Jack White zagra cztery koncerty w Polsce

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, gdy w latach 1996 i 1997, w odstępstwie zaledwie kilku miesięcy, zamordowani zostali dwaj raperzy: Tupac Amaru Shakur i Christopher Wallace, znany jako Biggie Smalls lub The Notorius B.I.G. Johnny Depp wcieli się w detektywa departamentu policji z Los Angeles, Russella Poole’a, który prowadził śledztwo w sprawie śmierci Notoriusa. Zmarły w 2015 roku Poole przyczynił się do powstania kilku książek badających tajemnicę morderstwa, był też współautorem książki Richarda RJ Bonda i Michaela Douglasa Carlina pod tytułem „Tupac:187”, badającej morderstwo Tupaca Shakura.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem filmu.

Tymczasem Johnny’ego Deppa będziemy mogli już niebawem obejrzeć w Polsce na żywo w składzie zespołu Hollywood Vampires, który wystąpi na warszawskim Torwarze 12 czerwca 2018 roku. Depp pojawi się na scenie obok Alice Coopera i Joe Perry’ego w ramach supergrupy, która wykonuje przeróbki słynnych rockowych przebojów, jak i materiał własny.

Przed supergrupą zaprezentuje się popularny w naszym kraju amerykański zespół Hollywood Undead, który na swoje koncerty przyciąga fanów zarówno rocka, jak i rapu. Powstał w 2005 roku w Los Angeles. Na swoim koncie mają pięć studyjnych albumów, ostatni z nich, zatytułowany „V”, ukazał się w październiku ubiegłego roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także