Clannad udostępnił singel „A Celtic Dream” [AUDIO]

/ 3 lutego, 2020

13 marca ukaże się pożegnalne wydawnictwo Clannad, zatytułowane „In A Lifetime”. Będzie to antologia podsumowująca całą karierę grupy. Zawierać będzie ona największe przeboje grupy, a także dwa nowe utwory. Jednym z nich jest „A Celtic Dream”, który właśnie doczekał się premiery.

Utworu możecie wysłuchać poniżej.

Kolekcja „In A Lifetime” zawiera utwory z całej letniej kariery Clannad. Składa się na nią 38 utworów i będzie dostępna w formatach: podwójny CD, podwójny CD wersja deluxe, podwójny winyl, podwójny winyl wersja deluxe i deluxe box set, będący rozszerzoną wersją wydań deluxe, zawierający ponad 100 utworów. Utwory zostały wybrane w porozumieniu z członkami zespołu.

%%REKLAMA%%

Przypomnijmy – ostatnia w karierze zespołu Clannad trasa koncertowa odbędzie się w tym roku. Zespół zdradził w grudniu szczegóły tournée, które obejmie również nasz kraj. Grupa miała pojawić się na dwóch koncertach – 27 kwietnia w warszawskiej Stodole i 28 kwietnia w krakowskim Studiu.

Pierwszy z wymienionych właśnie się wyprzedał, dlatego Clannad ogłosił kolejny. Zespół ponownie zagra w Stodole 12 maja tego roku.


REKLAMA

„Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf | fot. Anton Corbijn

KOMENTARZE

Przeczytaj także