Claudio Sanchez (Coheed And Cambria) widowiskowo nabrał wszystkich [WIDEO]

/ 9 listopada, 2018

Bujna czupryna Claudio Sancheza, wokalisty i gitarzysty zespołu Coheed And Cambria, była nieodłącznym elementem wizerunku zespołu. Opadające na ramiona i zasłaniające twarz bujne loki sprawiały, że lidera grupy można było poznać z daleka. Wczoraj jednak artysta opublikował na Instagramie dwa zdjęcia, sugerujące, że ściął włosy. Na jednym z nich miał grzywkę opadającą na czoło, a na drugim włosy zaczesane na żel.

Claudio Sanchez (Coheed And Cambria) drastycznie zmienił swój wizerunek [FOTO]

Wszystko wydało się podczas koncertu w St. Louis, na który Claudio wyszedł w baseballowej czapce. Gdy tylko jednak zaczął energicznie moshować czapka sfrunęła mu z głowy a spod niej wyłoniła się tradycyjna bujna czupryna wokalisty. Posłuchajcie jak na ten widok zareagowali fani, którzy najwyraźniej już się pogodzili z „nowym” wizerunkiem wokalisty Coheed And Cambria.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feels good to be free.

Post udostępniony przez Coheed and Cambria (@coheed)

5 października 2018 roku ukazała się nowa płyta zespołu Coheed And Cambria, zatytułowana „Vaxis – Act I: The Unheavenly Creatures”. Wydawnictwo ukazało się w specjalnej wersji, gdzie oprócz trwającej całe 78 minut płyty, znajdziecie także 80-stronicową, ilustrowaną książkę, część pierwszą powieści, napisanej przez wokalistę Claudio Sancheza i jego żonę, Chondrę Echert, plastikową maskę głównego bohatera płyty i dodatkową płytę z bonusami. Dodatkowo w boksie znajdzie się jeszcze plakat i specjalna karta, dzięki której będziecie mieli dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty Coheed And Cambria.

Płyta „Vaxis – Act I: The Unheavenly Creatures” powraca do konceptu “The Amory Wars”, wokół którego zbudowane są komiksy tworzone przez Sancheza, a także większość płyt zespołu Coheed And Cambria. Każda z płyt przedstawia jeden rozdział tej sagi.

Wyjątkiem w dyskografii grupy jest wydany w 2015 roku album „The Color Before The Sun” – jedyny, któremu nie przyświeca żaden koncept.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także