Status Quo gwiazdą 13. Festiwalu Legend Rocka. Bilety w sprzedaży

/ 9 listopada, 2018

13. Festiwal Legend Rocka nabiera kształtów – najpierw ogłoszono, że 27 lipca 2019 roku na scenie zaprezentuje się legendarna grupa Status Quo, a niedługo później ogłoszono kolejnego wykonawcę, który okazał się amerykański zespół Foreigner. Jego występ zaplanowano na 17 lipca 2019 roku.

Festiwal Legend Rocka – bilety

  • Koncert zespołu Foreigner – bilety w cenach 150, 200 i 250 złotych dostępne w serwisach Ticketmaster oraz Eventim.
  • Koncert zespołu Status Quo – bilety w cenach 150, 200 i 250 złotych dostępne w serwisach Ticketmaster oraz Eventim.

Jednym z głównych założeń Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty jest przegląd i pokazanie historii światowego rocka. Organizatorzy konsekwentnie realizują to zamierzenie. Na przestrzeni dwunastu edycji Festiwalu wystąpili artyści, którzy, w swoim czasie, byli gwiazdami światowego lub europejskiego formatu. Wielu z nich, do tej pory zapełnia stadiony.

Od wielu lat tysiące wiernych fanów Festiwalu upominało się o grupę muzyczną, która stała się instytucją brytyjskiej muzyki rockowej – chodzi, oczywiście, o Status Quo. Zespół ten jest wymieniany wspólnie z The Beatles i The Rolling Stones. W ciągu swojej kariery Status Quo dorobiło się ponad 60 utworów, które były notowane na brytyjskiej liście przebojów. Niektóre z nich stały się rozpoznawalne na całym świecie, np. „In the Army Now” i "Come on You Reds" czy „Rockin’ All Over the World", „Caroline”, itd.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także