Co dalej z Me And That Man? Nergal odpowiada [TYLKO U NAS]

/ 30 października, 2018

Akcja promocyjna najnowszej płyty Behemotha „I Loved You At Your Darkest” ruszyła pełną parą. O albumie, inspiracjach, teledyskach i wielu innych sprawach opowiedział na łamach listopadowego „Teraz Rocka” lider formacji, Adam Nergal Darski. Pismo trafi do kiosków już jutro, a ostatnio na łamach naszej strony pojawiła się jego obszerna zapowiedź.

Wśród poruszonych przez Nergala i Roberta Filipowskiego tematów znalazł się również ten dotyczący pobocznego projektu wokalisty, czyli Me And That Man. Od kilku miesięcy wiadomo, że miejsce Johna Portera w zespole zajął Sasha Boole. I tyle… Czy możemy więc spodziewać się nowej płyty?

Wszystko na to wskazuje. Zespół na pewno będzie miał swoją kontynuację, powstaje nowa muzyka. Daję się chłopakom wykazać, są totalnie zdeterminowani. Teraz jednak absolutnym priorytetem jest dla mnie Behemoth i jemu będę poświęcał czas. Ale jak pojawią się jakieś luzy w kalendarzu, to zaczniemy się spotykać, grać próby i oswajać się z nowym materiałem. To tylko moje przypuszczenia, więc niech nikt mnie nie łapie za słowo, ale uważam, że 2020 to realna data, kiedy wrócimy z nową płytą. Będzie miała kompletnie inną formułę, którą mam już w głowie. Nie chcę jeszcze o niej mówić, ale będzie duże zaskoczenie. Muzycznie nie będzie rewolucji, ale forma płyty będzie zaskakująca.

– zdradził na łamach najnowszego „Teraz Rocka” Nergal.

Wspomniany, obszerny wywiad to tylko jedna z wielu atrakcji, które przygotowaliśmy w nowym numerze naszego pisma. Poza Behemothem, jego bohaterami są między innymi: Alice in Chains, Jack White, Maciej Maleńczuk, Roger Waters, Nirvana czy Riverside… Zapraszamy do kiosków!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także