„Co w duszy gra”. Nowa animacja Pixara z zapowiedzią i datą premiery [WIDEO]

/ 15 października, 2020


Disney poinformował, że animacja „Co w duszy gra” zostanie opublikowana jeszcze w tym roku. W sieci pojawił się drugi oficjalny trailer filmu.


Film animowany „Co w duszy gra” stworzony przez Pixar zapowiedziano już jakiś czas temu, ale aż do teraz nie wiadomo było, kiedy trafi do kin. Okazuje się, że w związku z pandemią, produkcja będzie miała swoją premierę na platformie Disney+. Planowany termin to 25 grudnia tego roku.

Co jednak z krajami, w których usługa streamingowa nie jest dostępna, czyli między innymi w Polsce? Animacja ma pojawić się w kinach w tym samym terminie. Oczywiście pod warunkiem, że kolejne obostrzenia nie zmuszą właścicieli do zamknięcia kin w końcówce obecnego roku.

Nowy trailer „Co w duszy gra” (ang. „Soul”) znajdziecie poniżej:

O czym opowie nam nowa animacja Pixara?

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”. Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

– możemy przeczytać w opisie polskiego dystrybutora produkcji.

Przeczytaj także