Coheed And Cambria z kolejnym teledyskiem zapowiadającym album [WIDEO]

/ 17 sierpnia, 2018

The Gutter” to nowy utwór zapowiadający album „Vaxis – Act I: The Unheavenly Creatures”, wyjątkowego zespołu, jakim jest Coheed And Cambria. Poznaliśmy tak zwane lyric video, które odsłania kolejne wątki opowieści, wokół której osnuta jest płyta.

Album „Vaxis – Act I: The Unheavenly Creatures” ukaże się 5 października 2018 roku i zawierać będzie następujące utwory:

 1. Prologue
 2. The Dark Sentencer
 3. Unheavenly Creatures
 4. Toys
 5. Black Sunday
 6. Queen Of The Dark
 7. True Ugly
 8. Love Protocol
 9. The Pavilion (A Long Way Back)
 10. Night-Time Walkers
 11. The Gutter
 12. All On Fire
 13. It Walks Among Us
 14. Old Flames
 15. Lucky Stars

Wydawnictwo ukaże się w specjalnej wersji, której zawartość możecie obejrzeć poniżej. Oprócz trwającej całe 78 minut płyty, znajdziecie w tym zestawie także 80-stronicową, ilustrowaną książkę, część pierwszą powieści, napisanej przez wokalistę Claudio Sancheza i jego żonę, Chondrę Echert, plastikową maskę głównego bohatera płyty i dodatkową płytę z bonusami. Dodatkowo w boksie znajdzie się jeszcze plakat i specjalna karta, dzięki której będziecie mieli dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty Coheed And Cambria.

Wcześniej poznaliśmy już utwór tytułowy oraz „The Dark Sentencer”, a teraz trafia do nas „The Gutter”.

Płyta „Vaxis – Act I: The Unheavenly Creatures” powraca do konceptu “The Amory Wars”, wokół którego zbudowane są komiksy tworzone przez Sancheza, a także większość płyt zespołu Coheed And Cambria. Każda z płyt przedstawia jeden rozdział tej sagi.

Wyjątkiem w dyskografii grupy jest wydany w 2015 roku album „The Color Before The Sun” – jedyny, któremu nie przyświeca żaden koncept.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także