Corey Taylor i Dave Navarro wymieniają doświadczenia o narkotykach

/ 20 stycznia, 2017

Corey Taylor odwiedził audycję radiową Dark Matter, której gospodarzem jest Dave Navarro. Jak sama nazwa wskazuje, muzycy rozmawiali głównie o mrocznych rzeczach i szybko zeszli na temat narkotyków. Corey Taylor nie ukrywa, że w młodości brał ich dużo.

Slipknot w encyklopedii TerazRock.pl

Dave Navarro przyznał, że jeśli kiedykolwiek wróci do brania, będzie brał metamfetaminę, na co Corey Taylor stwierdził, że jeśli do czegoś wróci to do whisky.

Whisky całą noc do końca życia. Kiedy byłem dzieciakiem jechałem na speedzie, dużo koki i cracku. Mieszkałem w Newton, w stanie Iowa, 30 minut od domu, w którym zaczęto metamfetaminę produkować na skalę przemysłową. To jest w tym wszystkim najzabawniejsze. Metamfetamita wzięła się właśnie stamtąd. Nie piszą o tym w przewodnikach turystycznych, ale wszyscy o tym wiemy. Lubię spać, a kiedy byłem na kokainie całe dnie nie mogłem zmrużyć oka. Nie potrafiłbym już tak dzisiaj. Ale chętnie zasnąłbym gdzieś na śmietniku. Jest tam wygodnie i zwykle możesz znaleźć kubełek po KFC, który możesz nałożyć na głowę.

Dave Navarro natomiast przyznał:

Kiedy brałem kokę, nie mogłem przestać, bo nie znosiłem zjazdu. Dlatego brałem cały czas, żeby nigdy nie doświadczyć zjazdu. Nie miałem zjazdu przez dwa lata!

Warto przy okazji wspomnieć, że Dave Navarro miał też poważne problemy z heroiną, przez które w latach 90. odrzucił propozycję dołączenia do Guns N’ Roses.

Całej rozmowy możecie wysłuchać poniżej.

Plany Coreya Taylora

Corey Taylor ostatnio ostudził zapał kolegów z zespołu Slipknot, którzy przyznali, że komponują materiał na nowy album. Wokalista powiedział, że nowy album Slipknot nie ukaże się przed 2019 rokiem. Zabrał się natomiast za pracę nad nowym albumem swojego drugiego zespołu, Stone Sour, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Płytę nagramy w tradycyjny sposób. Zbierzemy się w jednym pomieszczeniu i będziemy nagrywać razem. Będziemy czerpali wzajemnie ze swojej energii. Zamierzamy nagrać rockandrollowy album, który skopie tyłki. Już same demówki pokazują, że ta płyta zniszczy!

Producentem nowej płyty Stone Sour ma być Jayem Rustonem, który produkował albumy Anthrax i Steel Panther.

Dyskografię Slipknot zamyka album „.5: The Gray Chapter" z 2014 roku, z którego pochodzi utwór „Killpop".

Slipknot: „Killpop"

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także