Corey Taylor: Nickelback nie jest już najbardziej znienawidzonym wykonawcą pop rock

/ 20 lutego, 2019

Przez lata Nickelback spotykało się z ogromnym hejtem w sieci. Muzycy, jak wielokrotnie podkreślali, pogodzili się z takim stanem rzeczy i postanowili robić swoje mimo tak wielu krytycznych, często niesprawiedliwych komentarzy. Za ich twórczością nigdy nie przepadał Corey Taylor, co w pewnej chwili zakończyło się ostrą kłótnią na łamach mediów.

Dwa utwory Imagine Dragons przekroczyły miliard odtworzeń na YouTube

Teraz wokalista Slipknot przyznał, że internetowa nienawiść została skierowana na innego wykonawcę:

Przekazali [Nickelback] pałeczkę Imagine Dragons i bardzo mi się ta sytuacja podoba. Są po prostu okropni. Są z Vegas, dlatego będę musiał protestować z mojego domu, ponieważ nie mogę pokazać się już w tym mieście. Ludzie powoli zaczynają doceniać Nickelback i kierują swój ogromny gniew w stronę Imagine Dragons.

Trzeba przyznać, że grupa – która robi ostatnio coraz większą karierę – zaczyna mieć dość pokaźną grupę przeciwników. Niedawno ostro na temat zespołu wypowiedział się w mediach społecznościowych Gary Holt ze Slayera, który niedługo później… usunął swój wpis.

%%REKLAMA%%

Imagine Dragons ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Zespół istnieje od 2008 roku. Niedawno muzycy mogli pochwalić się faktem, że ich dwa utwory przekroczyły miliard wyświetleń w serwisie YouTube.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także