Corey Taylor ocenił swojego poprzednika z zespołu Slipknot

/ 30 listopada, 2020


Niektórzy mogą o tym nie pamiętać, ale pierwszym wokalistą Slipknot był Anders Colsefni. Na jego temat wypowiedział się ostatnio Corey Taylor.


Zespół Slipknot powstał w 1995 roku, a pierwszym jego wokalistą był Anders Colsefini, który współtworzył formację do 1997 roku. Jego miejsce zajął Corey Taylor, a dwa lata później światło dzienne ujrzał debiutancki album grupy.

Choć wielu o wkładzie Colsefiniego zapomina, obecny wokalista Slipknot doskonale go pamięta i ma o nim bardzo dobre zdanie. Poniżej jego wypowiedź z „Good Company With Bowling”:

Znalem go od około 1995 roku, czyli na dwa lata przed tym, jak dołączyłem do zespołu. To był gość imieniem Andy i był świetny. Wspaniały wokalista i growler. Był niesamowity w tym, co robił. Oni jednak szukali kogoś o nieco innych umiejętnościach, a ja byłem drugim największym psem w mieście. Współtworzyłem wtedy jednak Stone Sour, dlatego postanowiliśmy robić koncerty wspólnie – Slipknot oraz Stone Sour.

Corey Taylor jest wokalistką Slipknot nieprzerwanie od 1997 roku i jest współodpowiedzialny za przygotowanie wszystkich albumów studyjnych zespołu. Niedawno poinformował, że Stone Sour robi sobie przerwę, a on w tym czasie skupia się na rozwoju kariery solowej. Debiutancki album pt. „CMFT” Taylor opublikował w październiku tego roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także