Córka Kurta Cobaina śpiewa „Hallelujah” Leonarda Cohena [WIDEO]

/ 2 lutego, 2018

Córka Kurta Cobaina i Courtney Love aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, lubi się też czasem pochwalić swoim talentem wokalnym.

Judas Priest udostępnia nowy utwór [AUDIO]

Frances Bean Cobain na swoim profilu Instagram opublikowała niedawno przeróbkę utworu „HallelujahLeonarda Cohena, znaną także z niezliczonych innych wersji. O tym, jak w tym klasycznym utworze wypadła córka Kurta Cobaina możecie przekonać się klikając w ten odnośnik.

Autobiografia Courney Love

Tymczasem matka Frances, Courtney Love, przygotowuje autobiografię, w której zamierza rozprawić się z kilkoma mitami, jakie narosły wokół jej osoby.

Wdowa po Kurcie Cobainie mówi w wywiadzie dla „Alternative Nation”:

Przez ostatnie 24 lata nazywano mnie morderczynią. To mocne. Nie mówiłam dużo na temat [Kurta]. Jest taką ikoną, że trzeba się z tym tematem obchodzić jak z jajkiem. Ale zamierzam opowiedzieć, co się stało, a ludziom może się to spodoba, a może nie. Mam to gdzieś. Naprawdę gdzieś.

Courtney Love zamierza też wyjawić parę sekretów kalifornijskich gwiazd. Zastrzega jednak, że nie wyda wszystkich sekretów.

Obracałam się zarówno w środowisku gwiazd Hollywood i rocka – rockowcy mają wszystko gdzieś. I tak o wszystkim już wiadomo. O kłótniach. O bójkach. O pieprzeniu.

Ale z gwiazdami Hollywood musisz obchodzić się ostrożnie. Nie zamierzam przemilczeć wszystkiego, jednak pewne sekrety zachowam.

Hollywood jest drastycznie inne od świata rocka. Z gwiazdami Hollywood trzeba uważać.

Courtney Love jednak zamierza chronić także i swoją prywatność. Artystka kilka miesięcy temu zmieniła ghostwritera jej książki, gdyż pierwszy za bardzo węszył w jej życiu prywatnym. „Chciał napisać o wszystkim” – przyznała Love.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także