Córka perkusisty Kings Of Leon założyła zespół. Jego nazwa zaskakuje

/ 16 maja, 2024


Jak może nazywać się zespół córki perkusisty Kings Of Leon? Całkiem zaskakująco.


Zespół Kings Of Leon został założony przez trzech braci i jednego kuzyna Followillów. Grupa od 25 lat gra w niezmienionym składzie, a muzycy mają dorastające dzieci i niektóre z nich też wykazują talent muzyczny. Czy tradycja przejdzie na kolejne pokolenie?

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” perkusista Kings Of Leon wyjawia, że jego córka już poczyniła pierwsze kroki w stronę kariery muzycznej. Nathan Followill mówi:

Moja córka założyła z kuzynkami zespół Queens Of Leon. Syn Matthew, Adrian, jest znakomitym muzykiem, potrafi zagrać na każdym instrumencie. Ma potencjał, by tworzyć wspaniałe rzeczy. Mój syn woli świrować, chyba nie pociąga go muzyka. Ale moja córka jest bardzo utalentowana. Myślę, że nasze dzieci coś osiągną.

Kings of Leon ponownie pojawią się w Polsce. Zespół zagra w krakowskiej Tauron Arenie 17 lipca tego roku promując swój najnowszy album „Can We Please Have Fun” (zobacz naszą recenzję).

Niezwykłą historię Kings Of Leon znajdziecie w majowym numerze „Teraz Rocka”, gdyż to właśnie tej grupie poświęciliśmy wkładkę.

MAJOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także