Członkowie Queen, Rush, Oasis i inni na koncercie pamięci Taylora Hawkinsa

/ 15 czerwca, 2022


Poznaliśmy listę gwiazd, które zagrają na koncercie pamięci perkusisty Foo Fighters.


Foo Fighters zapowiedzieli dwa koncerty upamiętniające zmarłego w marcu tego roku Taylora Hawkinsa. Zespół poinformował, że w ten sposób „uczcić życie, muzykę i miłość męża, ojca, brata i kolegi z zespołu”.

Poznaliśmy listę gwiazd, które wystąpią w Londynie, 3 września na stadionie Wembley. Są to: Chris Chaney, Stewart Copeland, Liam Gallagher, Omar Hakim, Josh Homme, Chrissie Hynde, Geddy Lee, Alex Lifeson, Brian May, Mark Ronson, Supergrass, Roger Taylor, Rufus Taylor, Wolfgang Van Halen, Chevy Metal, a także komik Dave Chappelle.

27 września w Los Angeles ponadto zobaczymy: Nikkiego Sixxa, Miley Cyrus, Joan Jett, Alanis Morissette, Gene Simmonsa i Chada Smitha.

Taylor Hawkins zmarł 25 marca 2022 roku w Bogocie, gdzie Foo Fighters mieli zagrać koncert w ramach trasy koncertowej po Ameryce Południowej. Wciąż nie podano do informacji publicznej oficjalnej przyczyny zgonu, ale kolumbijska policja poinformowała, że w ciele perkusisty znaleziono dziesięć substancji, w tym opioidy, marihuanę i alkohol.

Taylor Hawkins miał 50 lat, a w Foo Fighters grał od 1997 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także