Czy Rammstein zagra na Stadionie Śląskim? Jest odpowiedź menadżera

/ 3 lutego, 2017

Latem tego roku ma zakończyć się przebudowa Stadionu Śląskiego, a na wrzesień planowany jest koncert zagranicznej gwiazdy. Jednym z kandydatów na uświetnienie tego wydarzenia był niemiecki zespół Rammstein, na co szczególnie nalegali fani grupy. Pod petycją wnoszącą o sprowadzenie grupy Rammstein do Chorzowa podpisało się ponad 10 tysięcy osób.

Koncert Rammstein w polskich kinach

W końcu menadżer Rammstein odpowiedział za pośrednictwem portalu Silesion:

Codziennie otrzymujemy podobne zapytania, niestety nie wszystkie prośby jesteśmy w stanie spełnić. Chcemy być jak najbardziej sprawiedliwi i nie chcemy działać na niekorzyść innych, więc jest nam przykro, ale musimy odrzucić Twoją prośbę.

Wciąż więc nie wiadomo, kto zagra na otwarciu Stadionu Śląskiego. Wśród potencjalnych gwiazd pojawiała się między innymi Metallica, Bruce Springsteen i Justin Timberlake. 15 czerwca 2017 roku mają zakończyć się prace remontowe, ale już 15 lutego 2017 mamy poznać szczegółowy plan otwarcia Stadionu Śląskiego i być może wtedy ujawniona zostanie gwiazda.

Stadion Śląski w Chorzowie otwarto 22 lipca 1956 roku. Przez wiele lat służył jako jedna z największych aren sportowych i koncertowych w Polsce. Wystąpiły na nim takie zespoły, jak Metallica, The Rolling Stones, AC/DC, Pearl Jam i Genesis. Ostatnim zespołem, który wystąpił na nim przed renowacją był U2, który w sierpniu 2009 roku pojawił się tam z niezwykłą sceną w ramach trasy 360° Tour.

U2: “New Year's Day”

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także